€ 1750 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 czerwca 2017 02:40

Opcja zatrudnienia na magazynie z częściami samochodowymi w Essen przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Miejscowość: Essen, Niemcy
Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • rozładunek dostaw oraz przeliczanie towaru i sprawdzanie jego stanu
  • rozkładanie produktów na magazynie
  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • inne prace zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkość, zwinność, pracowitość, zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie aplikacja od osoby posiadającej zainteresowania motoryzacyjne

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania docelowego i przez pierwszy miesiąc darmowe lokum

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie z częściami samochodowymi 06/2017, Essen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-bez-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 2959419bfcb32a2