€ 4,200.00

Opiekunka dla starszego Pana Paula – oferta pracy w Niemczech od 10.09 Gelsenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gelsenkirchen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2015 02:41

Propozycja pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Aktualne zatrudnienie w Gelsenkirchen przy opiece nad panem Paulem w wieku 95 lat, który porusza się samodzielnie (ale z pewnymi trudnościami).

Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEGO PANA

Opis zlecenia:
• Pan
• 95 lat
• 70 kg
• 175 cm
• Porusza się samodzielnie z pewnymi trudnościami
• Osłabienie starcze

Podopieczny jest osobą sympatyczną i spokojną. Mieszka sam w domu jednorodzinnym. Czasem odwiedza go córka z pieskiem lub jego przyjaciółka. Opiekunka ma 2 godziny wolnego w ciągu dnia oraz jeden dzień wolny raz na 2 tygodnie. Wyjazd jest na zastępstwo na okres 6 tygodni.

Zakres obowiązków:
• kompleksowa opieka
• pomoc w pracach domowych
• pomoc w higienie ciała
• spacery z Podopiecznym

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu KOMUNIKATYWNYM
• doświadczenie w opiece
• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• osoba niepaląca

Oferujemy:
• legalną pracę
• bezpieczeństwo zatrudnienia
• wynagrodzenie 1050 Euro netto
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zwrot kosztów przejazdu

TERMIN ROZPOCZĘCIA: 10.09.2015
MIEJSCE PRACY: Gelsenkirchen
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Hilk/07/2015 na adres: kontakt@centrumpracy24.com

ID ogłoszenia: 2055c88b0b5d769