€ 3000€

Praca Niemcy w budownictwie dla monterów fotowoltaiki od zaraz, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 października 2022 00:22

Firma działająca w okolicach miasta Drezna poszukuje kompetentnych osób do pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisku montera instalacji fotowoltaicznych. Oczekiwana znajomość języka na poziomie minimum B1.

Firma działająca w branży fotowoltaicznej (okolice Drezna) poszukuje pracownika, który:

posiada wykształcenie techniczne ( np. Elektryk, Mechatronik)
komunikuje się w języku niemieckim na poziomie B1 lub wyższym
nie ma lęku wysokości
rzetelnie wykonuje swoje obowiązki

Oferujemy:
pelny etat (pon – pt)
bezpłatne zakwaterowanie
zarobki w wysokości 3000€!
samochód służbowy oraz laptop
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

Prosze o wysylanie aktualnych CV w języku niemieckim z dopiskiem “Fotowoltaika” na adres:

wioletta.kasprzak@randstad.de

ID ogłoszenia: 4363496196f207a