€ 12,19/h brutto + dodatki

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 marca 2019 04:26

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnienie w fabryce z Bremen dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Pensja: 12,19 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna polegająca głównie na obsłudze maszyn, pakowaniu, etykietowaniu i przygotowywaniu towarów do wysyłki
  • pracownik będzie także ręcznie zwijał wrapy i przekładał je do pudełek

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • wysoka motywacja
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją
  • samodzielność, zdyscyplinowanie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zdolność do pracy w zespole, optymizm
  • motywacja
  • aktualne badania z sanepidu

Zapewniamy:

  • przyjazny, kompetentny zespół
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • solidne warunki zatrudnienia i sprawdzonych pracodawców

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-kanapek-wrapów/03/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-2019-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-bremen/

ID ogłoszenia: 375c9bcc0ee7c4f

2 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Brema”

  1. Witam jestem zainteresowana pracą w parze

  2. 692012473