€ 1200-1400 euro do ręki/mc + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech Hannover bez języka na produkcji w branży samochodowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 01:18

Producent części z tworzywa sztucznego dla branży motoryzacyjnej w Hanowerze zatrudni pracowników bez znajomości języka. Praca w Niemczech na produkcji elementów wykonanych z kauczuku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Nr ref.: PPTS/HANN/N

Miasto: Hannover, Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa 10,50 euro brutto na godzinę która po opłaceniu zamieszkania daje ok. 1200 – 1400 euro netto miesięcznie do ręki

Zakres zadań:

  • zadania produkcyjne związane w wytwarzaniem części z tworzywa sztucznego
  • kontrolowanie jakości i wdrażanie poprawek do elementów z kauczuku
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany

Wymagania:

  • stawianie się punktualne w pracy
  • atutem będzie pełna mobilność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • zaangażowanie, zorganizowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • nadgodziny i praca na noce dodatkowo płatna w wysokości +25%
  • obowiązujący 2-3 zmianowy system pracy
  • dobre warunki zatrudnienia
  • uczciwe warunki zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy wraz z ubezpieczeniem, kartą EKUZ, drukiem A1
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy
  • pracę minimum 40 godzin w tygodniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 71257b27040387bb

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech Hannover bez języka na produkcji w branży samochodowej”

  1. witam prosze posłać adres mailowy abym mógł wysłac swoje CV . Dziekuje

  2. Czarny1921 na 16 sierpnia 2016 @ 15:11

    Witam . Jestem zainteresowany pracą na oferowanym przez państwa stanowisku, i tym samym wyrażam chęć udziału w procesie rekrutacji.Jestem sumienny i pracowity, posiadam prawojazdy kat.B
    proszę o pozostawienie informacji z adresem @mail ,na który można wysłać CV. Z góry dziękuję.

  3. Witam , proszę o przesłanie e-mail abym mógł wysłać Państwu moje CV . Jestem zainteresowany ofertą . Pozdrawiam .

  4. Tomasz2171 na 17 sierpnia 2016 @ 13:21

    witam, pracuje w systemie zmianowym , jestem punktualny. Szukam pracy na stale w Niemczech. Mail kukiz5@op.pl

  5. Witam jestem zainteresowany jak wysłać mam CV Pozdrawiam

  6. Witam jestem zainteresowany zamieszczoną oferta pracy. Prosze o kontakt poprzez email bruno_hajdysek@interia.eu. Pozdrawiam