€ 10 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka – montaż stoisk targowych, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 31.12.2020r.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2020 04:07

Firma ze Stuttgartu poszukuje chętnych do pracy w Niemczech również bez znajomości języka przy montażu stoisk targowych. Oferta z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Pomocnik montera
Miejsce pracy: Stuttgart
Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pomocnika montera. Klient zajmuje się tworzeniem „wysp”/stoisk na targach. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Miejsce: 70629 Stuttgart , Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia: 03.02.2020r. lub 10.02.2020r.
Zakończenie zlecenia: 31.12.20r ( z możliwością przedłużenia umowy od stycznia)

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Umowa z pełnym pakietem ubezpieczeń
-Bezpłatne zakwaterowanie
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
-pomoc przy montażu i demontażu stoisk,
-komisjonowanie,
-praca w magazynie

Wymagania:
– Doświadczenie na stanowisku pomocnika montera/ pomocnika ogólnobudowlanego
– Mile widziane doświadczenie przy montażu elementów
– Sprawność fizyczna

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem : 735 933 896

ID ogłoszenia: 6205e29b26e1ee35