€ od 9 euro brutto/h

Dla par fizyczna praca Niemcy przy wykładaniu towaru w sklepie bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 04:01

Sklep z Monachium oferuje zatrudnienie dla par bez znajomości języka niemieckiego przy wykładaniu towaru na półki. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech skierowane dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce: Monachium, Niemcy

Zarobki: stawka od 9 euro brutto na godzinę przez pierwsze 3 miesiące próbne, potem jeżeli pracownik otrzyma stałe zatrudnienie wynagrodzenie wzrośnie do 10 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca wykonywana będzie w jednym ze sklepów należących do znanej, niemieckiej sieci dyskontów spożywczych
  • pracownik odpowiadać będzie za wykładanie towaru na półki sklepowe, budowaniu ekspozycji, transport palet z towarem
  • inne prace zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna i brak jakichkolwiek problemów zdrowotnych
  • możliwość przenoszenia cięższych towarów, np: zgrzewek
  • dobra organizacja czasu pracy
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • umiejętność współpracy, komunikatywność

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zatrudnienia na stałe – pierwsza umowa będzie jednak podpisana na 3 miesięczny okres próbny
  • pracę dla par
  • możliwość pracy na nocne zmiany przy inwentaryzacji towaru oraz przy reorganizacji regałów sklepowych

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Fizyczna praca Niemcy w sklepie, Monachium 2016″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 70256ca0608157d5

6 komentarzy na “Dla par fizyczna praca Niemcy przy wykładaniu towaru w sklepie bez języka Monachium”

  1. Witam. Razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą, posiadamy doświadczenie w zakresie pracy w sklepie. Jesteśmy młodą, energiczną parą bez nałogów. Komunikatywni, odpowiedzialni, pracowici. Pracę możemy podjąć w każdym terminie. Więcej informacji przesyłamy drogą e-mailową. Prosimy o kontakt, Edyta -24 lata, Konrad 26 lat. Nr kom.: 791643676, e-mail: edith1710@wp.pl

  2. garlickad na 22 lutego 2016 @ 19:33

    Witamy! Jesteśmy sympatyczną, energiczną i pogodną parą bez nałogów. Daria- 20lat i Łukasz -24. Szukamy pracy na terenie Niemiec. Cechujemy się kompetencją, komunikatywnością, pracowitością, punktualnością i sumiennością w pracy. Nasze zalety to również zaangażowanie, spore doświadczenie mimo młodego wieku w różnego rodzaju pracach fizycznych. Dysponujemy dobrą kondycją do tego typu prac. Prosimy o kontakt: e-mail: garlickad@gmail.com lub tel.: 731015940.

  3. Mateusz1222 na 22 lutego 2016 @ 20:17

    Witam, ja wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy, jesteśmy młodymi (20 lat), energicznymi osobami chętnymi do pracy fizycznej. Szybko się uczymy i przyswajamy nowe informacje. Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej oferty. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny: 733 901 455. Pozdrawiam!

  4. Witam, w raz z kolega jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Mamy po 25 lat, jesteśmy zaradni i szybko przyswajamy nowe wiadomości. Nie boimy się ciężkiej pracy. Kontakt 512-843-433

  5. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy jako długoletni sprzedawca.
    Posiadam uprawnienia na wózki widlowe.
    Mogę przyjechać własnym samochodem do pracy.
    CV wyslalem na podany e-mail
    Mój nr.tel.669341263
    Pozdrawiam.

  6. Witam
    Wraz z mężem jestesmy zainteresowani pracą ,mam wieloletnie doswiadczenie w pracy w handlu .Bardzo proszę o kontakt 334578@wp.pl
    Pozdrawiam