€ 8,50 brutto

Praca w Niemczech na produkcji opakowań od zaraz bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2014 03:04

Od zaraz poszukiwane osoby do pracy w Niemczech przy produkcji opakowań w Hamburgu. Ogłoszenie bez znajomości języka i doświadczenia dla Polaków na okres minimum 4 miesiecy.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Hamburg
Liczba miejsc: 6
Zarobki: 8 euro/h (od nowego roku 8,50)

Zadania:
Zakład wytwarzający opakowania dla przemysłu farmaceutycznego poszukuje pracowników produkcji do prac pomocniczych związanych z przygotowaniem materiałów do druku, cięciem arkuszy, sklejaniem maszynowym oraz kontrolą jakości wyprodukowanych serii opakowań. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie – szkolenie będzie zapewnione.

Wymagania:
– dokładność, wysoka precyzja, dobry wzrok
– sprawność fizyczna
– umiejętność pracy zespołowej
– gotowość do podpisania umowy na okres minimum 4 miesięcy
– pracownicy bez nałogów tytoniowych
– mile widziane osoby z językiem niemieckim, ale nie jest to warunek konieczny (w zakładzie pracują Polacy)
– atutem będzie doświadczenie w drukarni lub wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:
– na miejscu płatne zakwaterowanie w urządzonych mieszkaniach (koszt 185 euro miesięcznie – odliczany od wynagrodzenia)
– pomoc związaną z dopełnieniem wszystkich formalności
– możliwość wypłaty zaliczek w poczet przyszłego wynagrodzenia
– w przypadku nadmiaru pracy możliwość realizacji nadgodzin (10 euro/h)
– dla najlepszych i sprawdzonych pracowników przewidziane stałe zatrudnienie

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/098/14

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga:  Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 84554694173a0669

24 komentarze na “Praca w Niemczech na produkcji opakowań od zaraz bez znajomości języka Hamburg”

  1. Witam
    jestem zainteresowany Państwa oferta i gotowy podjąć prace od zaraz proszę o kontakt tel:690226480

  2. dawiddos@tlen.pl na 17 listopada 2014 @ 21:25

    Witam
    Jesteśmy parą chętną do pracy
    mamy wlasny samochód kontakt -691-071-468

  3. Witam, jestem zainteresowana pracą od zaraz. prosze o kontakt i dziękuje. tel : 537193844

  4. Witam jestem zainteresowany podjąć pracę, mam zameldowanie w Seevetal, nie mam problemu z dojazdem, żadnym. Prosił bym o kontakt 730-740-440!

  5. szczepan1984 na 18 listopada 2014 @ 14:14

    Dzień dobry jestem zainteresowany państwa oferta pracy i gotowy do wyjazdu od zaraz własnym samochodem prosze o pozytywne rozpatrzenie oferty pracy +48511416707 pozdrawiam

  6. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą, zgłaszam swoją chęć podjęcia pracy od zaraz bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury kontakt tel. 533 869 269

    Pozdrawiam

  7. Mateusz Hadryan na 18 listopada 2014 @ 15:28

    jestem zainteresowany tą ofertą.. jestem już na miejscu. znam też język niemiecki proszę o kontakt 017667184999 Pozdrawiam

  8. Witam
    zainteresowany państwa ofertą przybywający w Hamburgu gotowy podjąc pracę natychmiast na dłuższy okres proszę o kontakt pozdrawiam tel. 48 730 106 025

  9. Ich interessiere .mich fur Meine kontaktdaten andrzej1750@onet.pl

  10. witam jestem zainteresowana wyjazdem od zaraz proszę o kontakt 797697545 pozdrawiam

  11. witam jestem zainteresowany panstwa oferta i gotowy do wyjazdu prosze o kontakt 607 671 199

  12. Witam jestem zainteresowany tą ofertą. Posiadam doświadczenie pracy na lini produkcyjnej.Uważam się za osobę pracowitą. proszę o kontakt 694398643

  13. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą, mam doświadczenie w pracy w drukarni. Proszę o kontakt: email: monia787@op.pl, lub tel: 731125873.
    Pozdrawiam, Monika 😉

  14. Witam. Mam 23 lata z wykształcenia Ślusarz. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy i własny samochód. Gotowy do pracy od zaraz. Jeśli była by możliwość chciałbym przesłać do Państwa swoje CV. Kontakt do mnie tel. 0048 733 480 801 Lub e-mailrafaljaworski91@wp.pl
    Pozdrawiam Serdecznie
    Rafał.

  15. Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą i wyjazdem od zaraz, mam doświadczenie w pracy na produkcji.
    Proszę o kontakt tel: 692 813 461 lub e-mail monika672535@wp.pl

  16. Dzień dobry razem z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.Posiadamy własny transport.Kontakt do nas pod nr tel 511 026 766 lub e-mail ztomaszz@wp.pl

  17. witam jestem zainteresowany ta oferta pracy mam uprawnienia na wozki widlowe jestem gotowy do podjecia przcy od zaraz mieszkam w Stade tel 0048512 573 288

  18. witam jestem 22 letnia kobieta bardzo chce podjac prace od zaraz mój numer +48797697545 pozdrawiam i czekam na tel

  19. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam 22 lata, mocne chęci do pracy w Niemczech, posiadam uprawnienia na wózki widłowe, jestem osobą pracowitą, sumienną i odpowiedzialną. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. mail :roman.roman1111@wp.pl nr kontaktowy 796 947 150

  20. marek-ryszard na 25 listopada 2014 @ 17:18

    jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt marek42848@gmail.com lub tel. 723 605 487…z góry dziękuję

  21. witam jestem zainteresowany praca moj numer 607693420

  22. witam jestem zainteresowany państwa ofertą mam 35lat i mogę podjąć taką pracę proszę o kontakt telefoniczny +48698173007 lub na meila mariusz200679@o2.pl

  23. witam jestem zainteresowany państwa ofertą mam 39 lat pracowałem na produkcji w Anglii w danej chwili pracuje na higienie też w Anglii mój telefon +4407407446987 meil jaczew@interia.eu

  24. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą proszę o kontakt Danuta 509 051 170