€ od 14,50/h brutto

Od zaraz Niemcy praca sprzątanie-dezynfekcja autobusów bez języka w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2022 00:31

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów. Zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz na stanowisku sprzątacza-sprzątaczki.

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Zarobki: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka autobusów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska pracy:

  • praca głównie na zmianie nocnej
  • do zadań należy sprzątanie oraz dezynfekcja wnętrz autobusów miejskich
  • pracownik otrzyma do dyspozycji sprzęty i detergenty
  • obowiązkiem będzie między innymi mycie, sprzątanie, odkażanie, wynoszenie odpadów, ozonowanie, czasem pranie tapicerki

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • pełne zaangażowanie
  • brak uzależnień
  • zdolność do pracy w zespole
  • dobre zdrowie
  • sumienność
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie od 150 do 250 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Sprzątanie autobusów Dortmund 11/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 889635e844d7cb85