€ Od 2000€ brutto

Niemcy praca jako kierowca kat.B – doręczyciel przesyłek od zaraz, Dingolfing, Landshut, Altötting

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dingolfing
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: umowe o pracę
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2018 02:30

Agencja zatrudnienia m.in. dla klienta z Dingolfing poszukuje od zaraz kierowców kat.B do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku doręczyciela przesyłek. Oferta kierowana do osób z dobrą znajomością języka.

Firma Trenkwalder Personaldienste GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Doręczyciel przesyłek
Miejsce pracy: Dingolfing, Landshut, Altötting (Bawaria/Niemcy)

WYMAGANIA:
1. Doświadczenie w kontaktach z klientami porządane (np. w gastronomii, sprzedaży lub w pracy biurowej), również osoby z innych branż.
2. Ważne prawo jazdy kategorii B (przynajmniej 3 lata)
3. Świadectwo niekaralności
4. Otwartość na kontakt z klientem, niezawodność oraz zadbany wygląd.
5. Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
1. Dostarczanie listów, paczek oraz towarów o wadze do 31,5kg przy wykorzystaniu nowoczesnego pojazdu na określonym obszarze doręczania.
2. Planowanie trasy w celu dostarczenia przesyłek w obrębie własnego obszaru doręczania
3. Osobisty odbiór nadanzch przesyłek od klientów indywidualnych oraz firmowych
4. Opracowawywanie przesyłek za pobraniem oraz rozliczenie się z klientem.
5. Czas pracy: od poniedziałku do soboty 5 dni (ze zmiennym, jednym dniem wolnym od pracy) w godzinach 6:30-16:00

OFERUJEMY:
1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta, nie jest to praca tymczasowa
2. Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 2.000€ brutto miesięcznie; dodatkowo dodatek świąteczny oraz urlopowy, dodatki za nadgodziny, pracę w dni wolne od pracy, świadczenia socjalne, wzrost płacy zgodnie z taryfą wznagrodzeń oraz dodatki premiowe.
3. Pracę z wykorzystaniem nowoczesnego pojazdu z odpowiednim wyposażeniem.
4. Wdrożenie do pracy przez pracowników

ID ogłoszenia: 1525b643bc45dc83