€ 3,200.00

Oferta pracy w Niemczech jako operator maszyn CNC, Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do 4 lat
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2018 02:21

Aktualna propozycja pracy w Niemczech od zaraz dla wykwalifikowanych operatorów maszyn CNC – mechaników obróbki skrawaniem w firmie przemysłowej z Regensburga.

Firma Trenkwalder Personaldienste GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowiska:

Operator maszyn cnc / Mechanik obróbki skrawaniem

Miejsce pracy: okolice miasta Regensburg (Niemcy/Bawaria)

WYMAGANIA:

1. Wyksytałcenie zawodowe jako mechanik obróbki skrawaniem, specjalista cnc lub inne wykształcenie zawodowe w kierunku techniczno-metalurgicznym.

2. Doświadczenie w zakresie szlifowania cnc.

3. Doświadczenie w obsłudze oraz przygotowaniu szlifierek cnc.

4. Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym.

5. Doświadczenie w pracy z narzędziami (ustawianie i mierzenie).

6. Dodaktowym atutem będzie umiejętność programowania maszyn cnc.

7. Pewne posługiwanie się przyrządami mierniczymi.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Obsługa, przygotowywanie oraz ustawianie szlifierek CNC.

2. Bieżąca kontrola części w procesie produkcyjnym.

3. Wybór właściwego oprogramowania CNC do obrabiania części.

4. Samodzielna wymiana narzędzi.

5. Usuwanie drobnych usterek nie wymagających ingerencji serwisanta.

6. Kontrola jakości.

7. Analizowanie procesu obrabiania.

8. Szukanie rozwiązań w celu ulepszenia procesów produkcji oraz ich wdrażanie.

OFERUJEMY:

1. Wynagrodzenie od 3200€ brutto miesięcznie (wynagrodzenie podstawowe, nie obujemuje dodatków za pracę w godzinach nocnych, w niedziele oraz dni świąteczne).

2. Pomoc polskiego koordynatera na miejscu we wszelkich kwestiach organizacyjnych, w szczególności związanych z zakwaterowaniem, pomocy w wypełnianiu wymaganych wniosków oraz formularzy oraz fachowe doradztwo.

3. Perspektywa pracy do 4 lat.

4. Przyjazną atmosferę pracy.

5. Możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

ID ogłoszenia: 7305b643c4663e47