€ 13,50/h brutto

Od zaraz bez języka oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych w Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2023 00:36

Na terenie Ulm również bez znajomości języka do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech dla pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu kosmetyków samochodowych na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Stanowisko pracy polega na zatrudnieniu w fabryce, która produkuje profesjonalne kosmetyki samochodowe. Pracownik będzie pracował przy linii produkcyjnej w szybkim tempie, wykonując zadania związane z kontrolą jakości oraz pakowaniem kosmetyków gotowych, które schodzą z linii produkcyjnej.

Wymagania:

Oczekiwania wobec kandydatów to zręczność, sprawność, samodyscyplina, gotowość do podjęcia pracy w Niemczech, zaangażowanie, sumienność i punktualność.

Zapewniamy:

Zapewniamy odpłatne zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby, co pozwoli pracownikom na wygodne mieszkanie w czasie trwania kontraktu. Dodatkowo, oferujemy pomoc ze strony rezydenta polskiego pochodzenia, który pomoże w załatwieniu wszelkich formalności oraz dostosowaniu się do nowych warunków życia i pracy. Pracownicy otrzymają również komplet odzieży pracowniczej. W ramach oferty zapewniamy także niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia (dla najlepszych), co daje pracownikom stabilność i pewność zatrudnienia na dłuższy okres.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm 2023

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte@worker.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-samochodowych-w-ulm/

ID ogłoszenia: 49263ec0e97c5f6c