€ Do uzg.

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie remonty-wykończenia Kiel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kiel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2021 03:41

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie także bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kiel od zaraz dla budowlańców przy wykończeniach-remontach z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Kiel, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych, np.: montaż ścian działowych i sufitów z K-G, szpachlowanie, malowanie
  • do zadań należeć będzie układanie podłóg PVC, składanie i montaż mebli kuchennych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na budowie i praktyka zawodowa
  • dostępność od zaraz
  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • wysoka kultura
  • własna działalność gospodarcza w PL lub DE lub gotowość do założenia
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B a także auta na dojazdy do pracy

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie
  • wsparcie przy założeniu konta
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • kontakt do biura rozliczeń
  • pensję wypłacaną do 10 każdego miesiąca
  • zestaw narzędzi
  • przyjemne warunki i miłą atmosferę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny:

Dawid 0049 15771356631

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-niemczech-budowa-CID4-IDIJKKG.html

ID ogłoszenia: 683607c80f691f64