€ 2000-2800 brutto

Od zaraz dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie RTV hurtownia Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2022 01:13

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni sprzętu RTV. Zatrudnienie w rejonie Bremen dla par bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Miasto: Bremen, Niemcy

Pensja: 200-2800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik zajmować się będzie przyjmowaniem i rozładunkiem dostaw, kompletowaniem oraz pakowaniem zamówień, dbaniem o porządek, zgłaszaniem braków itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane posiadanie udokumentowanego doświadczenia
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość pracy pod presją
  • przykładanie się do zadań
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie w cenie 450 euro miesięcznie od pary w wynajmowanym przez pracodawcę mieszkaniu
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pełne wsparcie również przy zaaklimatyzowaniu się i dopełnianiu spraw formalnych
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-rtv-od-zaraz-w-bremen/

ID ogłoszenia: 510630485b3e2f77