€ 1600 -2100 euro netto

Od zaraz Niemcy praca dla lakiernika bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 00:44

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Lakiernik. Oferta pracy w Niemczech od zaraz w Stuttgarcie. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Lakiernik

Termin: praca od 04.08

Zarobki: 1600 euro netto miesięcznie plus premie i dodatki za nadgodziny

Miejsce pracy: Stuttgart

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie lakieru, lakierowanie pistoletem.
  • Do zadań należeć będzie lakierowanie części maszyn z tworzyw sztucznych, polerowanie oraz dokonywanie kontroli jakości.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do przyjechania do Stuttgartu samochodem
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dokładność
  • pracowitość
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • dobre zarobki w postaci 1600 euro podstawy plus liczne dodatki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • niemieckie warunki umowy
  • jeżeli będzie to konieczne oferujemy pomoc w kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV na adres:

  • rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem “Lakiernik”.

źródło: http://www.praca4u.net/lakiernik-bez-znajomosci-j-niemieckiego-id235561.html

ID ogłoszenia: 92753dbf72080315

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca dla lakiernika bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam doświadczenie w lakierowaniu (pracowałem w Polsce na podobnym stanowisku). Szybko nawiązuję kontakty, jestem bez żadnych nałogów, posiadam również prawo jazdy kat B jak i własny samochód. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 607 749 655 bądź pisać na e-mail diabelek450@op.pl.

    Pozdrawiam. Adam