€ Do uzg.

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach malin i jeżyn Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 września 2022 01:22

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców malin i jeżyn. Zatrudnienie 2022 od zaraz w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów malin i jeżyn

Miejsce zatrudnienia: okolice Hamburga – Osterladekop 49, 21635 Jork, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Obowiązki:

  • aktualna od zaraz praca sezonowa w Niemczech przy zbiorach malin i jeżyn

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania obywatelstwa UE
  • przykładanie się do zadań
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w polskojęzycznym zespole
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie na terenie firmy
  • pracę na godziny i akord
  • praca w wymiarze 6-7 dni tygodniowo

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • Tel: +49.15.1759.672.48

Prosimy wyłącznie dzwonić, w godzinach od 6:00 do 18:30.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-malin-i-jezyn-niemcy-hamburg-CID4-IDQo54s.html

ID ogłoszenia: 9706314587f1229c