€ 15/h brutto

Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu biur w Berlinie z podstawowy językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 lutego 2022 02:14

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie z podstawową znajomością języka niemieckiego. Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu biur dla sprzątaczek. Pracodawca zapewnia wsparcie przy szukaniu zamieszkania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu powierzchni biurowych – zbieranie śmieci z koszy pod biurkami, z niszczarki, sprzątanie toalet, sal konferencyjnych, odkurzanie podłóg, wycieranie biurek, włączanie zmywarek
  • jest to praca systematyczna – pracodawca przedstawi swoje wymagania w pierwszym dniu

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • dostępność od zaraz
  • przestrzeganie zasad BHP
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • samodzielność, solidność, odpowiedzialność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz jego terminowe wypłacanie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • środki ochronne
  • stałe godziny pracy
  • bezpieczne środowisko pracy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres poniższy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur, Berlin 2022

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-sprzatanie-biur-w-berlinie-z-podstawowym-jezykiem-niemieckim/

ID ogłoszenia: 38562167294d938e