€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla mężczyzn bez znajomości języka Berlin sortowanie paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 marca 2016 04:14

Sortownia paczek DHL z okolic Berlina prowadzi nabór pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy rozładunku samochodów. Oferta bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: okolice Berlina

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • sortowanie paczek o wadze od 1 do 30 kilogramów na taśmie
  • zdejmowanie przesyłek z taśm i umieszczanie ich w specjalnych kontenerach
  • pracownicy przenoszą w trakcie dnia kilkanaście ton

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • aktualne dokumenty – niezniszczony dowód osobisty
  • przynajmniej 150 euro na początek – zaliczkę można brać dopiero po 2 tygodniach pracy
  • kod SWIFT/BIC oraz konto bankowe
  • 2 zdjęcia twarzy – takie jak do dowodu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z agencją pracy
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • obowiązują dwie zmiany – pierwsza od 12:30/14:30 do 21 oraz druga – zmiana nocna
  • za pracę w godzinach nocnych obowiązuje dodatek w wysokości +25% stawki podstawowej
  • praca wykonywana będzie przez 6-8 godzin na dzień, pracownik ma do wykorzystania jedną, 30 minutową – bezpłatną przerwę
  • odpłatne zamieszkanie, cena to 5/6 euro za noc w 2-3 osobowych pokojach
  • bezpłatne przejazdy wewnętrzne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza, dostępnego na poniższej stronie:
pracomania.linuxpl.eu/formularz

źródło: pracomania.pl

ID ogłoszenia: 5456ef5b508a24f

5 komentarzy na “Praca w Niemczech dla mężczyzn bez znajomości języka Berlin sortowanie paczek”

  1. Robert Puszakowski na 21 marca 2016 @ 08:22

    jestem zaunteresowany oto mój nr tel 661803045

  2. Robert Puszakowski na 21 marca 2016 @ 08:23

    zainteresowany jestem

  3. Waldemar na 21 marca 2016 @ 18:26

    Witam, jestem zainteresowany ofertą.

  4. krasnal161616 na 21 marca 2016 @ 23:20

    Jestem zainteresowany pracowałem na taśmach.mój numer 729340676

  5. Konrad97 na 30 maja 2016 @ 19:52

    Dzień dobry,
    nazywam się Konrad Wołoszyn, mam 19 lat i jestem uczniem w klasie o profilu prawniczo/księgowym dlatego rowniez moge pracowac tylko w weekendy. W Berlinie mieszkam od 3 lat, biegle posługuję się językiem niemieckim – poziom B2+.Odbywałem praktyki w kancelarii prawniczej, dzięki czemu nauczyłem się odpowiedzialności, sumiennej pracy, nie tylko umysłowej, ale także fizycznej. Praca w grupie nie sprawia mi żadnych problemow, tak samo jak nawiązywanie nowych kontakow, jestem otwarty na nowe doświadczenia. Z racji tego, że jestem młodym mężczyzną wysiłek fizyczny jest dla mnie sama przyjemnością
    Serdecznie pozdrawiam 🙂
    Telefon: 01725283078
    Email: konradwoloszyn29@gmail.com