€ 2,100.00

Produkcja opakowań na kosmetyki oferta pracy w Niemczech od zaraz, Föritztal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 września 2022 00:37

Z podstawową znajomością języka od zaraz na terenie Föritztal propozycja pracy w Niemczech przy produkcji opakowań na kosmetyki. Darmowe zakwaterowanie będzie zapewnione.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko produkcyjne przy produkcji opakowań na kosmetyki.

SZCZEGÓŁY:

Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: 96524 Foritztal (okolice Erfurtu), Niemcy

Oferujemy:
-Stawkę 13.50 brutto
-Darmowe zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
-Dodatek za wyjazd własnym autem
-Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec
-Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
-Opieka polskiego Koordynatora

Zakres obowiązków:
-Odbieranie gotowych opakowań z taśmy
-Konfekcjonowanie artykułów (naklejanie, zakręcanie)

Wymagania:
-Podstawowa znajomość języka niemieckiego

emilia.krupa@hrinternational.pl

ID ogłoszenia: 245630f228588429