€ 6000-15000 PLN

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach malin, jeżyn od zaraz Hamburg 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2022 01:15

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców malin i jeżyn. Od zaraz zatrudnienie k. Hamburga dla zbieraczy bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów owoców miękkich

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: sezonowa

Wynagrodzenie: 6000 do 15000 PLN miesięcznie – praca na akord lub godziny

Miasto: okolice Hamburga – Osterladekop 49, 21635 Jork, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca sezonowa przy zbiorze owoców miękkich – malin i jeżyn

Oczekiwania:

  • posiadanie statusu osoby uczącej się
  • bycie obywatelem UE – warunek obowiązkowy

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie
  • zatrudnienie w polskojęzycznym zespole
  • praca w wymiarze 6-7 dni tygodniowo
  • możliwość zatrudnienia dla osób również bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt pod numerem;

  • +49 15175967248

Dzwonić można w godzinach od 6:00 do 18:30. Wiadomości SMS będą ignorowane.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-malin-i-jezyn-niemcy-hamburg-CID4-IDQo54s.html

ID ogłoszenia: 5766301f6290eca5