€ 2000-2200 brutto + zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca bez języka dla par przy pakowaniu słodyczy świątecznych Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2017 03:39

Tymczasowa praca w Niemczech od 1 grudnia 2017 dla par przy pakowaniu zestawów świątecznych słodyczy w Hannoverze. Ogłoszenie bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest bezpłatnie na cały okres zatrudnienia.

Stanowisko: Pakowacz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie: od 1 grudnia 2017

Miasto: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę plus dodatki w wysokości +50% za pracę w godzinach nadliczbowych i +25% za pracę w soboty

Umowa: na 3 tygodnie do 22 grudnia 2017

Obowiązki:

  • prosta praca w szybkim tempie przy pakowaniu zestawów prezentowych słodyczy
  • pracownik ma na celu wsparcie osób zatrudnionych na stałe w wykonywaniu ich obowiązków
  • konieczne jest obsługiwanie prostych urządzeń – do zgrzewania, wagi itp.
  • głównym zadaniem będzie kompletowanie zestawów, składanie pudełek i pakowanie słodyczy w określonej ilości

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na 3 tygodnie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech dla 4 osób lub dwóch par
  • dużą liczbę godzin – po 8-10 dziennie
  • zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu bezpłatnie ok 2 km od miejsca pracy
  • szacowany zarobek ok 2000 – 2200 euro brutto za te 3 tygodnie

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie słodyczy Hanower 12/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 6975a1a9a5a8b34a

4 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez języka dla par przy pakowaniu słodyczy świątecznych Hanower”

  1. Witam,byłbym zainteresowany pracą od Zaraz z kolegą rzetelni i pracowici wieki 21,19lat proszę o kontakt 792259495

  2. Jesteśmy zainteresowani, mój przyjaciel jest Niemcem, proszę o kontakt

  3. Dominikamalinowska00 na 1 grudnia 2017 @ 11:30

    Zależy nam na tej pracy Dominika i Michał jestesmy para. Numer kontaktowy 794126289. Proszę o kontakt.

  4. Piotr Luczak na 4 grudnia 2017 @ 20:07

    Witam, jestem zainteresowany ofertą. Mieszkam w Empelde (granica z Hanowerem), z dojazdem w poszczególne miejsca komunikacją miejską nie mam problemu. Jestem dyspozycyjny przez 24h, mam 21 lat, bardzo dobrze posługuję się językiem angielskim, niemieckim tylko na stopniu podstawowym. Pracę mogę podjąć od zaraz. Czekam na kontakt pod numer 0048 537199773 lub 0049 15218955805. Pozdrawiam, Piotr