€ 2,300.00

Produkcja serków owocowych praca w Niemczech od zaraz bez języka k. Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 października 2022 00:15

Zakład działający w okolicach Monachium od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech przy produkcji owocowych serków. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego będzie dostępne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko produkcyjne. Klient zajmuje się produkcją delikatesów.

Lokalizacja:
85716 Unterschleißheim (okolice Monachium)
Rozpoczęcie: od zaraz
Zakończenie: długoterminowa współpraca

Oferujemy:
– Stawka 12.50e brutto dla osoby bez znajomości języka
– Stawka 13.00e brutto dla osoby ze znajomością języka
– Darmowe zakwaterowanie
– Gwarancja godzin w umowie
– Opieka polskiego Koordynatora
– Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec

Zakres obowiązków:
– Napełnianie maszyn serkiem
– Napełnianie maszyn owocami

Od kandydata oczekujemy:
– Mile widziana znajomość języka niemieckiego ( podstawy) u jednej osoby na grupę/parę

emilia.krupa@hrinternational.pl

ID ogłoszenia: 9286356b6c467eb2